Polska, grosz, 1774 AP

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, grosz, 1774 AP

Polska, grosz, 1774 AP

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2020 21:46:40
310723
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, grosz, 1774 AP, Warszawa, z literami AP (inicjały Antoniego Patersteina) pod tarczą herbową
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: bardzo rzadka odmiana, ciemna patyna
Literatura: Kop. 2200 (R1), Plage 107, Plage-miedź 135 (R2), Parchimowicz SAP 5.j, Berezowski 4 zł

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 205

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  280 zł
4)  260 zł
5)  200 zł
6)  150 zł