Polska, trojak, 1780 EB

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, trojak, 1780 EB

Polska, trojak, 1780 EB

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2020 21:45:40
310871
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, trojak, 1780 EB, Warszawa
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowany, patyna
Literatura: Iger WA.80.1.a (R), Plage 182, Plage-miedź 262, Parchimowicz SAP 8.o

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 388

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  320 zł
4)  310 zł
5)  300 zł
6)  230 zł
7)  210 zł
8)  160 zł
9)  150 zł
10)  140 zł
11)  120 zł