Polska, odbitka awersu monety 3 grosze z 1755 Gdańsk w formie klipy

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2020 21:42:00
310545
Opis: Polska - August III (1733–1763) - miasto Gdańsk, odbitka awersu monety 3 grosze z 1755 Gdańsk w formie klipy, klipa wykonana w cynie niewiadomego pochodzenia raczej z XIX w.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cyna, 34.8 x 35.4 mm

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 520

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  350 zł
4)  300 zł
5)  240 zł
6)  200 zł
7)  160 zł
8)  85 zł
9)  75 zł
10)  70 zł
11)  65 zł
12)  60 zł