Polska, półtorak, 1630

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, półtorak, 1630

Polska, półtorak, 1630

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2020 21:34:20
310733
Opis: Polska - Gustaw II Adolf (1617–1632) - okupacja szwedzka - miasto Elbląg, półtorak, 1630, Elbląg, MON NO na rewersie
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, ładnie zachowany
Literatura: SB 24, Górecki E.30.1.a (F1)

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 119

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  120 zł