Polska, ort, 1625

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, ort, 1625

Polska, ort, 1625

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2020 21:33:00
310713
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Gdańsk, ort, 1625, Gdańsk, na awersie końcówka PR z kropką na końcu
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Shatalin GD25b-3

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 234

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  260 zł
4)  240 zł
5)  220 zł
6)  220 zł
7)  200 zł
8)  190 zł
9)  170 zł
10)  160 zł
11)  155 zł
12)  150 zł
13)  145 zł
14)  140 zł
15)  125 zł
16)  120 zł