Polska, grosz, 1583

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, grosz, 1583

Polska, grosz, 1583

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2020 21:21:00
311141
Opis: Polska - Stefan Batory (1576–1586) - miasto Ryga, grosz, 1583, Ryga
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, ładnie zachowany
Literatura: Kop. 8086 (R1), K.-G. 3, Tyszkiewicz 1.50 mk

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 403

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  490 zł
4)  400 zł
5)  340 zł
6)  320 zł
7)  310 zł
8)  300 zł