Polska, brakteat, II poł XIII w.

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2020 21:14:40
311136
Opis: Polska - Mazowsze lub Kujawy, brakteat, II poł XIII w., Rycerz, stojący na wprost, w prawej ręce trzyma proporzec płachtą skierowany do głowy, w lewej laskę krzyżową
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.9 mm, 0.16 g, bardzo rzadki, niepublikowana odmiana, wykruszenie

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 242

1)  660 zł
2)  640 zł
3)  560 zł
4)  520 zł
5)  500 zł
6)  260 zł
7)  250 zł
8)  240 zł