Zakon Krzyżacki, grosz

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Zakon Krzyżacki, grosz

Zakon Krzyżacki, grosz

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2020 21:13:20
311137
Opis: Zakon Krzyżacki - Jan von Tiefen (1489–1497), grosz, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza na tle długiego krzyża, MAGS - T•IOhN - S•DET - IFENI; Rw: Tarcza zakonna na tle długiego krzyża, MONE - TA•DN - ORVM - PRVS•
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.27 g, patyna
Literatura: Neumann 31, Vossberg §102/1117

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 223

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  370 zł
4)  360 zł
5)  240 zł