Zakon Krzyżacki, półskojec

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Zakon Krzyżacki, półskojec

Zakon Krzyżacki, półskojec

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2020 21:10:40
311076
Opis: Zakon Krzyżacki - Winrych von Kniprode (1351–1382), półskojec, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza w sześciopłatkowej rozecie, + MONETA (dwa pierścienie) DOMIȠORVM ↑ PRVSSIЄ; Rw: Krzyż liliowaty w czwórłuku, + hOȠOR (pierścień) MΛGRI ↓ IVDICIVM (dwa pierścienie) DILIGIT
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 2.94 g, miejscowa patyna
Literatura: Neumann 3, Vossberg §34/113

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 276

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  800 zł
4)  760 zł
5)  740 zł
6)  700 zł
7)  700 zł
8)  660 zł