Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1364–1379 (?)

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2020 21:10:00
311072
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1364–1379 (?), Krzyż grecki z poprzeczkami na końcach ramion
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.8 mm, 0.14 g, pęknięcie, patyna
Literatura: BRP Prusy T16, Waschinski 180

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 214

1)  490 zł
2)  480 zł
3)  300 zł
4)  240 zł
5)  150 zł