Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247–1258

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2020 21:09:20
198657
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247–1258, Długowłosa postać rycerza, trzymająca lewą ręką tarczę, na której krzyż, w prawej ręce proporzec płachtą skierowany ku głowie, z prawej strony wolnostojąca laska liliowa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.3 mm, 0.21 g
Literatura: BRP Prusy T2.18, W. 14, Neumann 1.b

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 116

1)  450 zł