Węgry, denar

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Węgry, denar

Węgry, denar

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2020 21:09:00
311104
Opis: Węgry - Bela II Ślepy (1131–1141), denar, Aw: Długi krzyż z otokiem, wewnątrz kulka w każdym kącie, z zewnątrz w trzech kątach po dwa kliny, w czwartym litery E w prawo, Rw: W wewnętrznym otoku krzyż z klinami w kątach, w zewnętrznym krzyż i kliny
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: 12.1 mm, srebro 0.32 g, patyna, bardzo ładny
Literatura: Frynas H.11.11, Huszár 102

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 170

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  90 zł
4)  60 zł