Węgry, denar
Zakończenie: 22-10-2020 21:09:00
Węgry, denar
311104
Opis: | Węgry - Bela II Ślepy (1131–1141), denar, Aw: Długi krzyż z otokiem, wewnątrz kulka w każdym kącie, z zewnątrz w trzech kątach po dwa kliny, w czwartym litery E w prawo, Rw: W wewnętrznym otoku krzyż z klinami w kątach, w zewnętrznym krzyż i kliny |
Stan zachowania: | I-/II+, Nearly Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 12.1 mm, srebro 0.32 g, patyna, bardzo ładny |
Literatura: | Frynas H.11.11, Huszár 102 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 180