Śląsk, obol lub szeroki brakteat zredukowany, II poł. XIII w.

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2020 21:07:00
311134
Opis: Śląsk - Dolny Śląsk, obol lub szeroki brakteat zredukowany, II poł. XIII w., Klucz z dwoma piórami w prawo, po bokach dwie kulki
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.7 mm, 0.28 g, pęknięcie, lekko zgięty
Literatura: Fbg 660, Kop. 311t, BRP Przyłęk 63, BRP Lubomia 26, BRP Kroczyce 6

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 173

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  170 zł
4)  125 zł