Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2020 21:05:00
310780
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Krzyż grecki z ramionami zakończonymi trójliśćmi, legenda Rw: Krzyż kawalerski, w kątach naprzemiennie kulka i kulka pod łukiem, legenda
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 15.7 mm, 1.17 g, lekko gięty
Literatura: CNP typ V

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 150

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  70 zł
4)  60 zł
5)  55 zł
6)  48 zł
7)  44 zł
8)  36 zł
9)  32 zł
10)  28 zł
11)  26 zł