Niemcy, denar typu kolońskiego, X/XI w.
Zakończenie: 22-10-2020 21:02:40
310761
Opis: | Niemcy - Dolna Lotaryngia - Kolonia- arcybiskupstwo - Otto III (983–1002), denar typu kolońskiego, X/XI w., Aw: Krzyż grecki, w każdym kącie kulka, legenda, Rw: S / COIOIII / A |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 19.1 mm, 1.07 g, gięty |
Literatura: | Hävernick 41 (?) |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 140