Czechy, denar

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Czechy, denar

Czechy, denar

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2020 21:01:40
310757
Opis: Czechy - Udalryk (1012–1033), denar, Praga, Aw: Władca na wprost, siedzący na tronie, w prawej ręce trzyma proporzec, +VDΛL-RICVS; Rw: Półpostać w prawo, z uniesioną ręką, :SCSVVENCEZLΛVS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 20.2 mm, 1.04 g, patyna, lekko gięty, ale dość ładny
Literatura: Cach 296, Frynas B.7.12, Šmerda 137

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 341

1)  440 zł
2)  430 zł
3)  420 zł
4)  400 zł
5)  260 zł
6)  250 zł