Celtowie Naddunajscy, tetradrachma typu Zopfreiter (Maszlonypusta), ok. II w. pne

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 1 400 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2020 20:55:20
311132
Opis: Celtowie Naddunajscy, tetradrachma typu Zopfreiter (Maszlonypusta), ok. II w. pne, Aw: Stylizowana głowa Zeusa w wieńcu, w lewo, Rw: Jeździec na koniu w lewo, poniżej triskeles
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 25.4 mm, 11.57 g, ładnie zachowana i rzadka moneta w ciemnej patynie
Literatura: Slg Lanz 729, Dembski 1363

Cena końcowa: 1 400 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 599

1)  1 400 zł
2)  1 400 zł
3)  1 200 zł
4)  1 150 zł
5)  960 zł
6)  920 zł
7)  900 zł