Polska, 1/2 marki polskiej, 9.12.1916

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 22-10-2020 20:03:20
311080
Opis: Polska - Generalne Gubernatorstwo Warszawskie (1915–1918), 1/2 marki polskiej, 9.12.1916, "Generał", seria B, numeracja 7630389
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: po subtelnej konserwacji, ślad po złamaniu lewego górnego rogu
Literatura: Lucow 268 (R1), Miłczak 7, Ros. 449

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 232

1)  200 zł
2)  200 zł
3)  155 zł
4)  145 zł
5)  135 zł
6)  125 zł
7)  120 zł
8)  115 zł
9)  75 zł
10)  65 zł
11)  60 zł