Polska, 150. rocznica zbiorów kórnickich, 1967

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 22:01:00
309863
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), 150. rocznica zbiorów kórnickich, 1967, Aw: Popiersie Tytusa Działyńskiego, TITUS ADAM DZIAŁYŃSKI 1796-1861, Rw: Widok zamku w Kórniku, niżej MCMLXVII, FUNDATORI SUOANTE CL ANNOS COLLECTIONEM EXORSO BIBLIOTHECA CORNICENSIS AKADEMIAE SCIENTARUM POLONAE
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz lany, 103.4 x 104.5 mm, 299.75 g, patyna

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 145

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  110 zł