Polska, 100. rocznica śmierci Romualda Traugutta, 1964

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 22:00:40
310659
Opis: Polska - medale Polonii po II Wojnie światowej, 100. rocznica śmierci Romualda Traugutta, 1964, Londyn, Aw: Popiersie Romualda Traugutta, 1864 - 1964, W SETNĄ ROCZNICĘ ZGONU ROMUALDOWI TRAUGUTTOWI, Rw: Krzyż, niżej napis, POLSKA EMIGRACJA W HOŁDZIE - LONDYN 1964
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 57.5 mm, 73.43 g, patyna
Literatura: Brzezicki 39

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 186

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  150 zł
4)  70 zł
5)  60 zł