Polska, medal nagrodowy Wystawy Przemysłowo-Rolniczej w Lublinie, 1901

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 21:59:20
310661
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medal nagrodowy Wystawy Przemysłowo-Rolniczej w Lublinie, 1901, Aw: Herb Guberni Lubelskiej w wieńcu z gałązek dębowych, WYSTAWA PRZEMYSŁOWO ROLNICZA / LUBLIN 1901 (po polsku i rosyjsku, Rw: Kobieta trzymająca wieniec nad panoramą terenów wystawowych, medal projektu K. Bartoszewicza
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 50.3 mm, 47.29 g, patyna
Literatura: Przemysł-Sztuka-Polityka 283, Strzałkowski 4 (R)

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 302

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  330 zł
4)  320 zł
5)  240 zł