Szwecja, fyrk (klipa)?, 1625?

Rozpoczęcie: 05-10-2020 18:00
Zakończenie: 15-10-2020 21:39:00
Szwecja, fyrk (klipa)?, 1625?

Szwecja, fyrk (klipa)?, 1625?

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 21:39:00
306905
Opis: Szwecja - Gustaw II Adolf (1611–1632), fyrk (klipa)?, 1625?, Säter lub Nyköping
Stan zachowania: V, Very Good
Dodatkowe informacje: miedź, 16.5 x 9.5 mm, 8.00 g, patyna
Literatura: SM 120?

Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 52