Niemcy, talar, 1595

Niemcy, talar, 1595

Niemcy, talar, 1595

Cena wylicytowana: 1 350 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 21:33:40
310557
Opis: Niemcy - Saksonia-Weimar, stara linia - Fryderyk Wilhelm I i Jan III (1573–1603), talar, 1595, Saalfeld, Aw: Półpostać Fryderyka w zbroi w prawo, wokoło napis przedzielany tarczami herbowymi, Rw: Półpostać Jana w zbroi w lewo, wokoło napis przedzielany tarczami herbowymi
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 28.92 g, głęboka rysa na awersie, uszkodzenie obrzeża
Literatura: Dav. 9777, Koppe 92, Schnee 250

Cena końcowa: 1 350 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 614

1)  1 350 zł
2)  1 300 zł
3)  720 zł
4)  700 zł
5)  680 zł
6)  660 zł
7)  400 zł
8)  380 zł
9)  360 zł