Niemcy, talar, 1621

Niemcy, talar, 1621

Niemcy, talar, 1621

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 21:33:00
310561
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Jan Jerzy I (1615–1656), talar, 1621, Drezno, Aw: Półpostać władcy w zbroi zwrócona w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa, wokoło napis
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29.27 g, patyna, rysa na awersie z lewej strony
Literatura: Dav. 7601, Kahnt 157, Slg. Merseburger 1019, Schnee 818

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 258

1)  880 zł
2)  860 zł
3)  720 zł
4)  700 zł
5)  700 zł
6)  660 zł
7)  640 zł
8)  620 zł
9)  600 zł
10)  580 zł
11)  520 zł
12)  450 zł
13)  430 zł