Austria, guldentalar, 1570

Austria, guldentalar, 1570

Austria, guldentalar, 1570

Cena wylicytowana: 860 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 21:22:40
310563
Opis: Austria - Maksymilian II (1564–1576), guldentalar, 1570, Jachymów, moneta z usuniętym jabłkiem królewskim z napisem 60
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro 24.41 g, uszkodzony mechanicznie, ale rzadki
Literatura: Dav. 43, Dietiker 208, Halačka 210, Voglh. 73

Cena końcowa: 860 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 449

1)  860 zł
2)  840 zł
3)  700 zł
4)  660 zł
5)  580 zł
6)  500 zł
7)  440 zł
8)  420 zł
9)  410 zł
10)  390 zł
11)  380 zł
12)  360 zł