Pomorze, półtorak, 1620

Pomorze, półtorak, 1620

Pomorze, półtorak, 1620

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 21:13:20
306432
Opis: Pomorze - Księstwo rugijskie - Bogusław XIV 1617–1620-(1625), półtorak, 1620, Darłowo
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: Olding 181a, Hildisch 285, Slg. Hahn 1283

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 119

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  85 zł
5)  80 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  60 zł