Pomorze, półtorak, 1617
Zakończenie: 15-10-2020 21:10:20
Pomorze, półtorak, 1617
306428
Opis: | Pomorze - Biskupstwo kamieńskie - Franciszek I 1602–1618-(1620), półtorak, 1617, Koszalin, odmiana z popiersiem księcia na awersie |
Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | ładna patyna, rzadki |
Literatura: | Olding 149, Hildisch 238, Slg. Hahn 1248 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 117