Pomorze, półtorak, 1617

Pomorze, półtorak, 1617

Pomorze, półtorak, 1617

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 21:10:00
306438
Opis: Pomorze - Biskupstwo kamieńskie - Franciszek I 1602–1618-(1620), półtorak, 1617, Koszalin, odmiana z popiersiem księcia na awersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadki
Literatura: Olding 149, Hildisch 238, Slg. Hahn 1248

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 172

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  400 zł
4)  350 zł
5)  260 zł
6)  220 zł
7)  150 zł