Pomorze, witten, 1521

Pomorze, witten, 1521

Pomorze, witten, 1521

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 21:07:40
306420
Opis: Pomorze - Księstwo szczecińskie - Bogusław X (1478–1523), witten, 1521, Szczecin
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzony stempel rewersu, patyna
Literatura: Olding 15a, Dbg-P. 430, Slg. Hahn 1053

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 111

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  160 zł
4)  150 zł
5)  135 zł
6)  90 zł