Pomorze, szeląg, 1505

Pomorze, szeląg, 1505

Pomorze, szeląg, 1505

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 21:07:00
306423
Opis: Pomorze - Księstwo szczecińskie - Bogusław X (1478–1523), szeląg, 1505, Szczecin
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, delikatnie pęknięty krązek
Literatura: Olding 11b, Dbg-P. 394, Slg Hahn 1021

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 30
Ilość odsłon: 275

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  400 zł
4)  200 zł
5)  150 zł
6)  145 zł
7)  135 zł