Polska, 5 marek, 1943

Polska, 5 marek, 1943

Polska, 5 marek, 1943

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 20:53:20
308337
Opis: Polska - Getto Łódź (1941–1943), 5 marek, 1943, Łódź
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: aluminium, 0.99 g, patyna, nieco niecentryczne wybite
Literatura: Jaeger L.3b, Parchimowicz 14a, Sarosiek 1/1 (ale z monet magnezowych

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 191

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  110 zł
4)  105 zł
5)  36 zł
6)  32 zł