Polska, kopiejka, bez daty (1610-1612)

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 20:43:20
306253
Opis: Polska - Władysław IV Waza (1633–1648) - jako car Rosji, kopiejka, bez daty (1610-1612), Moskwa, Aw: Św. Jerzy z włócznią na koniu w prawo; Rw: Poziomo zapisana legenda w pięciu wierszach
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.57 g, ciemna patyna
Literatura: Kop. 10544 (R3), Tyszkiewicz 3 mk, ГКХ 320

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 163

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  80 zł
5)  75 zł
6)  60 zł