Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 2 200 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 20:38:20
306198
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Gdańsk, ort, 1623, Gdańsk, skrócona data nad herbem
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: wybity nieco uszkodzonym stemplem rewersu, ale bardzo ładnie zachowany
Literatura: Shatalin GD23e-4, Kop. 7504 (R)

Cena końcowa: 2 200 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 36
Ilość odsłon: 851

1)  2 200 zł
2)  2 100 zł
3)  1 850 zł
4)  1 050 zł
5)  860 zł
6)  820 zł
7)  780 zł
8)  720 zł
9)  680 zł
10)  430 zł
11)  410 zł
12)  390 zł
13)  360 zł
14)  350 zł
15)  340 zł
16)  330 zł
17)  310 zł
18)  300 zł