Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 20:26:40
306317
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1623, Bydgoszcz, końcówka napisu PR M
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna na monecie
Literatura: Shatalin BD23-158

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 266

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  400 zł
4)  340 zł
5)  320 zł
6)  300 zł
7)  145 zł
8)  140 zł
9)  135 zł
10)  130 zł
11)  125 zł
12)  120 zł
13)  115 zł
14)  105 zł
15)  100 zł
16)  90 zł