Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 20:26:20
306354
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1623, Bydgoszcz, końcówka napisu PR M
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładny, patyna
Literatura: Shatalin BD23-155

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 324

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  310 zł
4)  210 zł
5)  195 zł
6)  185 zł
7)  175 zł
8)  170 zł
9)  165 zł
10)  150 zł
11)  145 zł
12)  135 zł
13)  130 zł
14)  120 zł