Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 20:23:00
306318
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1622, Bydgoszcz, końcówka napisu PRVS M, odmiana z Pogonią bez miecza
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin BD22-37 (R)

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 217

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  180 zł
4)  155 zł
5)  105 zł
6)  100 zł
7)  95 zł