Polska, ort, 1621

Polska, ort, 1621

Polska, ort, 1621

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 20:22:20
306319
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, ort, 1621, Bydgoszcz, odmiana z nominałem (16) pod popiersiem, końcówka napisu PRV MA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: wyłuszczenie oraz uszkodzenie obrzeża na awersie, patyna, rzadsza odmiana
Literatura: Shatalin BD21-88 (R2), ale nieco odmienna korona na rewersie

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 312

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  450 zł
4)  450 zł
5)  430 zł
6)  360 zł
7)  330 zł
8)  330 zł
9)  310 zł
10)  270 zł
11)  260 zł
12)  240 zł