Śląsk, kwartnik, bez daty

Śląsk, kwartnik, bez daty

Śląsk, kwartnik, bez daty

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 20:16:20
306337
Opis: Śląsk - Księstwo Fürstenberskie - Bernard II świdnicki lub Henryk I jaworski lub Bolko II ziębicki i Henryk II świdnicki, kwartnik, bez daty, Lwówek, Aw: Głowa na wprost, w otoku rozetki, Rw: Tarcza herbowa bawarska i napis [CLIPEVS] BAVW[ARIE]
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.2 mm, 1.87 g, ciemna patyna
Literatura: Frynas S.Fur.2-5.2, Fbg 212, BRP Żagań tabl. 2, Kiersn. Kwarniki Śl. s. 39, Kopicki 5717 (R5)

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 273

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  300 zł
4)  260 zł
5)  160 zł