Cesarstwo Rzymskie, naśladownictwo monety złotej (aureusa), III-IV w.

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 20:14:40
310619
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Naśladownictwa monet rzymskich, naśladownictwo monety złotej (aureusa), III-IV w., Aw: Popiersie cesarza (Probusa?) w prawo, pseudolegenda, Rw: Postać siedząca w prawo, pseudolegenda
Stan zachowania: V/VI, Good / Very Good
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 20.7 mm, 3.10 g, zachowane złocenie, otwór, pierwotnym zastosowaniem imitacji była funkcja ozdobna

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 113

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  100 zł