Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 255-256

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 20:12:20
310609
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Walerian I 253–260, antoninian, 255-256, Antiochia, Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP C P LIC VALERIANVS P F AVG, Rw: Dwaj cesarze święcący ofiary nad ołtarzem, PIETAS AVGG
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 4.21 g, patyna
Literatura: RIC 285, C. 152

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 233

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  170 zł
4)  165 zł
5)  160 zł
6)  160 zł
7)  90 zł