wydawnictwa polskie, Banach Andrzej – Zbierajmy pieniądze, Kraków 1970, brak ISBN

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 20:03:40
92027
Opis: wydawnictwa polskie, Banach Andrzej – Zbierajmy pieniądze, Kraków 1970, brak ISBN
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 405 stron formatu B6, twarda oprawa z obwolutą, przystępnie napisana historia pieniądza

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 100

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  30 zł