wydawnictwa polskie, Postuła Wojciech – Polska biżuteria patriotyczna i pamiątki historyczne XI..

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 20:03:20
310745
Opis: wydawnictwa polskie, Postuła Wojciech – Polska biżuteria patriotyczna i pamiątki historyczne XIX i XX wieku (na podstawie zbioru autora), Warszawa 2017
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 251 stron formatu ok. A4, oprawa twarda ze złoceniami, katalog oparty wyłącznie na bogatym zbiorze autora, obejmującym pełen przekrój zabytków od robionych rzemieślniczo po produkowane fabrycznie w dużych ilościach, idealne opracowanie dla każdego zainteresowanego pamiątkami patriotycznymi z XIX i XX wieku, bezcenne przede wszystkim ze względu na wartość historyczną pokazanych eksponatów, bogato ilustrowane

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 55 zł
Cena szacunkowa: 90 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 53

1)  55 zł