wydawnictwa polskie, Więcek Adam – Jan Filip Holzhaeusser (1741-1792) nadworny medalier króla S..

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 20:03:00
91979
Opis: wydawnictwa polskie, Więcek Adam – Jan Filip Holzhaeusser (1741-1792) nadworny medalier króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, Warszawa 1993, ISBN 8385057161
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 105 stron formatu A4, oprawa kartonowa, katalog 123 medali, monet i pieczęci autorstwa Holzaeussera, w większości ilustrowanych, wraz z dokładnymi opisami i literaturą

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 16
Ilość odsłon: 116

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  75 zł
4)  70 zł
5)  60 zł
6)  40 zł