wydawnictwa polskie, Skowronek Stefan – Imperial Alexandrian Coins, Kraków 1998

Cena wylicytowana: 12 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 20:02:40
92032
Opis: wydawnictwa polskie, Skowronek Stefan – Imperial Alexandrian Coins, Kraków 1998
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 85 stron formatu B5, oprawa twarda z obwolutą, katalog monet aleksandryjskich w zbiorach Muzeum Narodowego w Krakowie, bogato ilustrowane, katalog w języku angielskim

Cena końcowa: 12 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 38

1)  12 zł