wydawnictwa polskie, Sarosiek Jacek – Monety Getta Łodzkiego 1940-1944, Białystok 2016, ISBN 97..

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 20:02:20
92031
Opis: wydawnictwa polskie, Sarosiek Jacek – Monety Getta Łodzkiego 1940-1944, Białystok 2016, ISBN 978839531813
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 197 stron formatu A5, oprawa twarda, bardzo szczegółowe opracowanie monet bitych w getcie łodzkim, nakład tylko 100 egzemplarzy, bardzo rzadka i pięknie zachowana pozycja

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 33
Ilość odsłon: 630

1)  1 100 zł
2)  1 100 zł
3)  410 zł
4)  370 zł
5)  320 zł
6)  300 zł
7)  250 zł
8)  230 zł
9)  220 zł
10)  75 zł
11)  70 zł
12)  65 zł