Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 20:02:00
92028
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 399 stron formatu B5, oprawa kartonowa, bogato ilustrowane w tekście

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 2
Ilość odsłon: 39

1)  32 zł
2)  30 zł