wydawnictwa polskie, Szwagrzyk Józef Andrzej – Pieniądz na ziemiach polskich X-XX w., I wydanie..

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 20:01:40
92029
Opis: wydawnictwa polskie, Szwagrzyk Józef Andrzej – Pieniądz na ziemiach polskich X-XX w., I wydanie, Ossolineum 1973, brak ISBN
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 360 stron + 137 tablic formatu A4, twarda oprawa z obwolutą, książka - nieco wzorowana na "Tysiąc lat monety polskiej" - którą należy przeczytać, aby móc rozwijać zainteresowanie numizmatyką, stan bardzo dobry, podniszczczona obwoluta, ale książka bardzo ładnie zachowana

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 193

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  34 zł
4)  32 zł
5)  30 zł