literatura numizmatyczna, Fritz Rudolf Künker – aukcja 10: Münzen Friedrichs des Grossen eine Bedeut..

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2020 20:01:00
92033
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Fritz Rudolf Künker – aukcja 10: Münzen Friedrichs des Grossen eine Bedeutende Spezialsammlung, Osnabrück 07.03.1988
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 61 stron formatu A4, oprawa kartonowa, zbiór Oldinga, podstawowy katalog na drobne monety Fryderyka Wielkiego

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 95

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  36 zł
4)  32 zł
5)  26 zł