Polska, Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski V klasy, od 1944

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 22:49:40
306631
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski V klasy, od 1944, Krzyż maltański, którego rogi ramion zakończone kulkami, w medalionie Orzeł, wokół którego POLONIA • RESTITVTA •, na stronie odwrotnej w medalionie 1944, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony, emalia, 46.2 x 45.8 mm, 27.96 g

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 317

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  32 zł
4)  30 zł