Polska, odznaka pamiątkowa 70 lat Szkoły Orląt, 1995

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 24-09-2020 22:49:20
307281
Opis: Polska - III Rzeczpospolita 1989-, odznaka pamiątkowa 70 lat Szkoły Orląt, 1995, Warszawa, Wieniec, na którym SZKOŁA ORLĄT, u góry 70, w wieńcu małe orlęta nad którymi orzeł z mieczem w dziobie, pod wieńcem wstęga, na której 1925–1995, pod wieńcem i wstęgą szachownica lotnicza, na stronie odwrotnej nabita sygnatura PiK, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana Warszawa / 644•35•81 / PiK / Korzystna 10
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: misiądz, biały metal, emalia, 43.7 x 43.9 mm, 28.94 g

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 227

1)  36 zł